درباره هفت دریــــا بدانید
از اولین ها و بزرگترین ها در شرکت های حمل و نقل ایران

شرکت نمایندگی کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی  هفت دریا با مسئولیت محدود، شرکتی خصوصی می باشد. دفتر مرکزی آن در تهران و دارای دفاتر و نمایندگی در تمامی بنادر، نقاط مرزی و شهر های ایران می باشد. مدیریت شرکت هفت دریا به همراه گروه های عملیاتی با تجربه و بازاریابان مجرب افتخار دارد خدمات مطلوب حمل را در اختیار مشتریان خویش قرار دهد.

شرکت هفت دریا با پشتوانه مدیریت 40 ساله درامــورکشتیرانی و حمل و نقل بین المللی در سال 1369 تاسیس گردیده است. شعار همیشگی ما از همان ابتدای شروع فعالیت کیفیت خدمات، کار گروهی و امانتداری بوده است.در تمام مدت فعالیت، حفظ منافع مشتریان، نمایندگان خطوط و شرکای تجاری به جد سرلوحه امور قرار گرفته است.

فعالیت اصلی شرکت در ارتباط با امور نمایندگی خطوط کانتینری مطرح در سطح جهان می باشد.  با این وجود در سالهای اخیر به دلیل سیاست های کلی توسعه ای شرکت و همچنین بنا بر تقاضای مشتریان خویش، فعالیتهایی دیگری را در زمینه حمل و نقل به سایر امور خود اضافه نموده است.

 

شرکت هفت دریا با افتخار و اطمینان سرویس های ترمپ، چارترینگ، حمل پروژه ایی، فورواردری، حمل ترکیبی و عملیات ترانزیت داخلی و خارجی و همچنین نمایندگی کشتیرانی را عهده دار می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در تهران، شعبه آن در بندر عباس و دفاتر نمایندگی در تمامی شهرها و نقاط مرزی کشور دایر می باشد.

10 شعبه فعال در ایران
2000 مشتری وفادار
50 نفر کارشناس فنی مجرب
40 سال سابقه کاری فعال

جوایز و افتخارات هفت دریا

حرفه ای و مصصم در مسیری حرفه ای
جشنواره صنایع برتر زمستان 1400
جشنواره صنایع برتر زمستان 1400
جشنواره صنایع برتر زمستان 1400
جشنواره صنایع برتر زمستان 1400
درخواست مشاوره